Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Teologiczny

Drugi poziom zabezpieczeń COVID-19 na uczelni od 19 października

17.10.2020 - 16:07 aktualizacja 17.10.2020 - 16:07
Redakcja: jacekkempa
covid19 poziom 2
covid19 poziom 2

W związku ze wzrostem liczby potwierdzonych zarażeń wirusem SARS-CoV-2 w kraju, JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego po konsultacji z zespołem zadaniowym do spraw monitorowania funkcjonowania uczelni w czasie epidemii COVID-19 podjął decyzję o wdrożeniu na terenie Uniwersytetu Śląskiego drugiego poziomu zabezpieczeń, o których mowa w zarządzeniu Rektora UŚ nr 179 z dnia 16 października 2020 roku. Funkcjonowanie uczelni zgodnie z zasadami drugiego poziomu zabezpieczeń będzie obowiązywało od 19 października do odwołania.

Przeczytaj cały komunikat

Przypominamy, że oznacza to w pierwszym rzędzie zupełne przejście od poniedziałku na zajęcia online, na platformach ustalonych już wcześniej z prowadzącymi zajęcia. Pracownicy pozostają do dyspozycji studentów także w ramach ustalonych terminów konsultacji – w trybie online, na platformie MS Teams (czat z pracownikiem).

Prosimy o uważne czytanie komunikatów władz Uczelni i Wydziału, zamieszczanych na stronach Uczelni i Wydziału a także o regularne odbieranie poczty elektronicznej.

return to top