Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

absolwent

Stoisko UŚ na Giełdzie Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej

14.12.2020 - 14:35 aktualizacja 14.12.2020 - 17:27
Redakcja: GG
Pracownicy Biura Karier UŚ

Podczas czternastej edycji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej, które odbędą się w dniach 14 – 18 grudnia 2020 r. na platformie internetowej Webexpo, jednym z wystawców będzie Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wydarzenie przyciąga co roku ponad stu wystawców. Dzięki swojej aktywnej obecności na targach, Biuro Karier UŚ nawiązuje kontakty z pracodawcami, oferując im promocję swojej marki pracowniczej, a także rekrutację studentów naszej uczelni do pracy oraz na staże i praktyki.

Uczestnictwo Biura Karier UŚ na Giełdzie Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej jest też realizacją misji Śląskiej Sieci Biur Karier, polegającej na wzajemnym wspieraniu się merytorycznie i organizacyjnie, a także promocji wizerunku biur karier jako ważnego podmiotu na lokalnym rynku pracy.

Na stoisku Biura Karier UŚ 14, 15 i 17 grudnia będzie można porozmawiać z jego pracownikami. Od 10:00 do 11:00 obecne będą osoby obsługujące pracodawców, zaś od 11:00 do 12:00 doradcy zawodowi, służący konsultacjami wszystkim uczestnikom targów. Przez cały czas trwania wydarzenia, na stoisku będzie też dostępny folder z ofertą współpracy dla pracodawców oraz artykuły dotyczące rynku pracy, napisane przez doradców zawodowych Biura Karier UŚ.

return to top