Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
absolwent
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Zgłoszenia do programu „Najlepsi Absolwenci 2021”

21.07.2021 - 08:52 aktualizacja 26.07.2021 - 14:15
Redakcja: wc-a
Tagi: best alumni, competition

Rozpoczął się nabór do programu „Najlepsi Absolwenci 2021”. Tradycyjnie już poszukujemy wyjątkowych absolwentów, którzy w czasie studiów wyróżniali się osiągnięciami naukowymi, sportowymi, artystycznymi oraz działali na rzecz Uniwersytetu Śląskiego.

Tym razem studenci i słuchacze ostatniego roku studiów I, II i III stopnia mogą sami zgłosić swój udział w konkursie. Zmianie uległ również formularz aplikacyjny – stworzono spersonalizowane ankiety uwzględniające specyfikę każdego wydziału i jednostki. Dodatkowo w plebiscycie mogą wziąć udział reprezentanci Uniwersytetu Otwartego oraz Szkoły Języka i Kultury Polskiej. Zgłoszenia można nadsyłać do 12 września 2021 roku (formularz zgłoszeniowy).

Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbędzie się w listopadzie br. Laureaci konkursu uhonorowani zostaną listami gratulacyjnymi, otrzymają także upominki. W programie uroczystości przewidziano również quiz wiedzy o Uniwersytecie Śląskim.

Grafika promująca wydarzenie z kodem QR. Na zdjęciu trzy uśmiechnięte studentki. Podpis: Szukamy najlepszych absolwentów 2021. Zgłoś się do 12.09.2021.

Grafika promująca wydarzenie

return to top