absolwent

Konkurs na innowacyjny artykuł naukowy, projekt „Debiut naukowy 2023” – „Zrównoważony Rozwój a Europejski Zielony Ład”

15.11.2022 - 15:19 aktualizacja 15.11.2022 - 15:27
Redakcja: ks

Rozpoczął się nabór do konkursu na innowacyjny artykuł naukowy, projekt „Debiut naukowy 2023” – „Zrównoważony Rozwój a Europejski Zielony Ład”. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, w tym: w monografii, w czasopiśmie naukowym, w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej, oraz wystąpienie podczas międzynarodowej konferencji naukowej, przedstawiając recenzowane wystąpienie. XIII. edycję projektu organizują: Biura prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka – Posła do Parlamentu Europejskiego, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Instytut Studiów Społecznych Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, i Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Termin nadsyłania prac: 29 stycznia 2023 r.

Termin rozstrzygnięcia: 28 lutego 2023 r.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia są dostępne pod linkiem:

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia

Terms and conditions and application form