• Polish

22.04.2020 - 13:43 aktualizacja 12.05.2020 - 17:49
Redakcja: MK
Tagi: komercjalizacja, kompetencje

Michał Fafiński z Biura Współpracy z Gospodarką UŚ, dr Adrian Pyszka z Wydziału Nauk Społecznych UŚ oraz Anna Węgrzyn, menedżer ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Biurze Projektowania Systemów Cyfrowych (BPSC) – to członkowie zespołu projektowego, którzy wzięli udział w spotkaniu online dotyczącym procesu komercjalizacji zorganizowanym 21 kwietnia 2020 roku.

Spotkanie było między innymi okazją do wysłuchania głosów przedstawicieli kadry badawczej oraz wsparcia administracyjnego. Swoją wiedzą i doświadczeniami w tym zakresie dzielili się: dr Ariel Marchlewicz z Wydziału Nauk Przyrodniczych, dyrektor Wirtualnego Centrum Nano- i Mikroskopii UŚ dr inż. Marcin Libera, zastępca dyrektora Instytutu Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ dr hab. Armand Cholewka, prof. UŚ, a także rzecznik patentowy UŚ Mariusz Grzesiczak, kierownik Biura Współpracy z Gospodarką Maria Kwarcińska oraz broker technologii związany ze spółką SPIN-US Sp. z o.o. Przemysław Ziemski.

Laptop, kubek i notes