• Polish

22.04.2020 - 12:38 aktualizacja 12.05.2020 - 17:38
Redakcja: MK
Tagi: finanse, kompetencje

21 kwietnia 2020 roku odbyło się spotkanie online, w którym wzięli udział eksperci oraz członkowie grupy projektowej „ICRK – think tank ds. rozwoju kluczowych kompetencji kadr przyszłości dla polskiej nauki”. Uczestnicy spotkania rozmawiali na temat procesu pozyskiwania środków finansowych na prowadzenie badań naukowych i realizację prac artystycznych w realiach sektora szkolnictwa wyższego w Polsce. W rozmowach uczestniczyli:

• ze strony grupy projektowej – Katarzyna Więcek-Jakubek, kierownik Działu HR i Komunikacji z Pracownikami UŚ oraz Anna Mędrek, koordynator projektu,
  • reprezentanci kadry badawczej: dyrektor Wirtualnego Centrum Nano- i Mikroskopii UŚ dr inż. Marcin Libera oraz dr hab. Kamil Kamiński, prof. UŚ z Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ,
  • przedstawicie kadry wsparcia administracyjnego: Karolina Karpa z Działu Projektów UŚ, Anna Dziadek z Działu Nauki i Badań UŚ oraz kierownik Biura Współpracy z Gospodarką Maria Kwarcińska.

Kobieta pracująca na laptopie