• Polish

23.04.2020 - 14:01 aktualizacja 12.05.2020 - 18:11
Redakcja: MK
Tagi: kompetencje, publikowanie

Eksperci oraz grupa projektowa „ICRK – think tank ds. rozwoju kluczowych kompetencji kadr przyszłości dla polskiej nauki” wzięli udział w spotkaniu online, które zostało zorganizowane w środę 22 kwietnia 2020 roku.

Temat publikowania wyników badań naukowych podjęli przedstawiciele zespołu projektowego: dyrektor ICRK prof. dr hab. Barbara Kożusznik oraz dr Barbara Smorczewska z Działu HR i Komunikacji z Pracownikami UŚ. Kadrę naukową oraz kadrę wsparcia reprezentowali: prof. dr hab. Robert Hasterok z Wydziału Nauk Przyrodniczych UŚ, dr Mateusz Dulski, prof. UŚ z Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ, Michał Tomaszek z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej, dr Dawid Matuszek, kierownik Działu Nauki i Badań UŚ oraz Beata Klyta, dyrektor Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego.

Uczestnicy dyskutowali na temat procesu publikacji wyników badań, dzieląc się swoją wiedzą i własnymi doświadczeniami w tym zakresie.

Kobiece dłonie, telefon i laptop