Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Grupa wsparcia i rozwoju osobistego

20.06.2022 - 08:52 aktualizacja 20.06.2022 - 08:52
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: gestalt, grupa wsparcia, komunikacja, rekrutacja, rozwój osobisty, rzecznik praw studenta i doktoranta, terapia

Drogie Studentki, drodzy Studenci,

Rzecznik praw studenta i doktoranta – dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ, zaprasza Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Grupy wsparcia i rozwoju osobistego”.

 

Celem udziału w Grupie jest ułatwienie wglądu we własne przeżycia i uruchamianie procesów zmian wewnętrznych, sprzyjających lepszemu rozumieniu siebie. Grupa daje możliwość lepiej zobaczyć własne potrzeby, zasoby i ograniczenia. Można także nabyć umiejętności komunikacyjne: uważnego słuchania i jasnego wypowiadania własnych opinii. Ważnym aspektem uczestnictwa w spotkaniach jest również wzrost świadomości własnego stanu psychicznego, możliwość poradzenia sobie z trudnościami oraz rozwinięcie zdolności do wczuwania się w przeżycia innych.

Grupa odbędzie 8 spotkań prowadzonych przez terapeutki nurtu Gestalt. Spotkania są bezpłatne i będą trwać od 20 września do połowy listopada 2022 r., co tydzień we wtorki, w godz. 15.00-18.00, na Wydziale Prawa i Administracji w Katowicach, ul Bankowa 11b (pokój 2.42).

Liczba miejsc jest ograniczona, podczas naboru istotna jest deklaracja udziału we wszystkich spotkaniach. Rekrutacja trwa do 15 lipca 2022 r., zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza rekrutacyjnego – [link do formularza rekrutacyjnego].

 

Zapraszamy!

return to top