Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Grupy rozwoju i wsparcia osobistego

26.09.2022 - 08:20 aktualizacja 26.09.2022 - 08:20
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: grupa wsparcia, komunikacja, pomoc, rozwój, rzecznik praw studenta i doktoranta, terapia, wsparcie

Rzecznik praw studenta i doktoranta dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Grupy rozwoju i wsparcia osobistego”.

 

Celem projektu jest ułatwienie wglądu we własne przeżycia i uruchamianie procesów zmian wewnętrznych, które sprzyjają głębszemu rozumieniu siebie: swoich potrzeb, zasobów i ograniczeń. Praca w grupie pozwala lepiej się komunikować: uważniej słuchać i jaśniej wypowiadać własne opinie. Daje szansę na wzrost świadomości własnego stanu psychicznego, lepsze radzenie sobie z trudnościami. Umożliwia też rozwinięcie zdolności do wczuwania się w przeżycia innych.

 

Grupa odbędzie 8 spotkań prowadzonych przez terapeutki nurtu Gestalt. Spotkania są bezpłatne i będą realizowane w okresie październik – grudzień 2022, we wtorki w godz. 15.30–18.30 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w Katowicach (ul. Bankowa 11b, pokój 2.42).

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 30 września 2022 roku. Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza rekrutacyjnego.

return to top