Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: „Endophytic bacteria as biocontrol agents: Bacterium – pathogen interactions at the molecular level”

12.02.2024 - 13:04, aktualizacja 12.02.2024 - 13:04
Redakcja: Patrycja Stefańska
Tagi: ibbioś, spotkania naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naukowych Instytutu, które z założenia mają przebiegać w konwencji swobodnej naukowej dyskusji, wymiany doświadczeń i miejsca, gdzie być może powstaną nowe wspólne pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Instytutu i odbywają się w języku angielskim.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 lutego br. o godz. 13.00 w auli (B-100) IBBiOŚ przy ul. Jagiellońskiej 28.
Prezentację zatytułowaną „Endophytic bacteria as biocontrol agents: Bacterium – pathogen interactions at the molecular level”, którą wygłosi Pani dr hab. Katarzyna Hupert-Kocurek, prof UŚ.

Następne naukowe spotkanie otwarte Instytutu według harmonogramu zaplanowane jest na 14 marca (wykład wygłosi Pan dr hab. Marek Marzec, prof UŚ).