Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: „So small and so great – Arabidopsis in action”

04.06.2024 - 11:17, aktualizacja 04.06.2024 - 11:47
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: arabidopsis, dyskusja, ibbioś, spotkania naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naukowych Instytutu, które z założenia mają przebiegać w konwencji swobodnej naukowej dyskusji, wymiany doświadczeń i miejsca, gdzie być może powstaną nowe wspólne pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Instytutu i odbywają się w języku angielskim.

Ostatnie spotkanie przed wakacjami odbędzie się w czwartek 6 czerwca br. o godz. 13.00 w auli (B-100) IBBiOŚ przy ul. Jagiellońskiej 28. Prezentację zatytułowaną „So small and so great - Arabidopsis in action", wygłosi Pani dr Ewa Mazur.

Następne naukowe spotkanie otwarte Instytutu wg harmonogramu zaplanowane jest na 29 września (wykład wygłosi Pani dr Anna Wójcik).