Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju dla Śląskiego Centrum Wody!

09.06.2022 - 07:43 aktualizacja 09.06.2022 - 07:43
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: ekoinnowacje, forum inteligentnego rozwoju, gospodarka wodna, kongres projektów przyszłości, nagrody, osiągnięcia, polska nagroda inteligentnego rozwoju, śląskie centrum wody
Podczas 7. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2022 – 6-7.06.2022 r. – „Kongres Projektów Przyszłości” nastąpiło wręczenie nagrody dla Śląskiego Centrum Wody Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pod dyrekcją dr. hab. Andrzeja Woźnicy, prof. UŚ.

Nagroda została przyznana w kategorii „Ekoinnowacje” za wyróżniającą się działalność badawczo-rozwojową i popularyzatorską związaną z gospodarką wodną i ochroną środowiska, a opartą na nowatorskich metodach badawczych. Działalność wpływającą na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i rozwój dydaktyki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Artykuł popularnonaukowy na temat działań Profesora i ŚCW

Certyfikat Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju dla ŚCW