Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: prof. Reimund Rotter – „Crop simulation modelling: Applications and development needs in the face of climate change”

02.09.2022 - 15:08 aktualizacja 02.09.2022 - 15:08
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: botanika, ekologia, klimat, spotkania naukowe ibbioś, zmiany klimatu

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na wykład otwarty w ramach spotkań naukowych Instytutu, który odbędzie się 7 września 2022 (środa) o godz. 10:00 w sali B-204 IBBiOŚ w budynku przy ul. Jagiellońskiej.

Wykład zatytułowany ’Crop simulation modelling: Applications and development needs in the face of climate change’ wygłosi Pan Profesor Reimund Rotter (Georg-August-University Göttingen, Department of Crop Sciences, Institute of Tropical Plant Production and Agricultural Systems Modelling (TROPAGS, Germany)) goszczący w IBBiOŚ na zaproszenie Pani dr hab. Agaty Daszkowskiej-Golec.

Plik: Zaproszenie na spotkanie: Prof. Reimund Rotter