Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Chemii
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Dr inż. Paweł Świt z wyróżnieniem czasopisma Journal of Pharmaceutical Analysis

15.05.2024 - 10:33 aktualizacja 15.05.2024 - 12:25
Redakcja: SM

Dr inż. Paweł Świt uzyskał wyróżnienie dla Młodych Członków Kolegium Redakcyjnego (Excellent Young Editorial Board Member) czasopisma Journal of Pharmacutical Analysis za swoją działalność recenzencką. To wyróżnienie jest świadectwem poświęcenia, ciężkiej pracy i nieocenionego wkładu w rozwój czasopisma.

Wyniki zostały opublikowane na stronie czasopisma: https://www.sciencedirect.com/journal/journal-of-pharmaceutical-analysis/about/jpa-prize

Journal of Pharmaceutical Analysis (JPA), wydawany od 2011 roku, jest oficjalnym czasopismem Uniwersytetu Xi’an Jiaotong. JPA to miesięcznik recenzowany o otwartym dostępie, który publikuje znaczące oryginalne artykuły badawcze, artykuły poglądowe, krótkie komunikaty, aktualności, najważniejsze informacje z badań oraz artykuły redakcyjne w dziedzinie analizy farmacji, szeroko obejmujące analizę farmaceutyczną, techniki i metody analityczne, farmakologię, Metabolizm, dostarczanie leków, obrazowanie i analiza komórkowa, produkty naturalne i bioczujniki.

Inne obszary analityczne, którymi interesuje się JPA to: Biologia, Nanotechnologia, Farmakognozja, Chemia medyczna, Kliniczna analiza laboratoryjna i Sztuczna inteligencja.

JPA posiada wybitną radę redakcyjną o szerokich kwalifikacjach akademickich, dzięki czemu w każdym numerze czasopisma pojawiają się najnowocześniejsze artykuły na temat rozwoju dziedziny Analysis of Pharmacy.

JPA jest wysokoimpakfaktorowanym czasopismem (IF=8.8) oraz posiada punktację ministerialną 140 pkt.


Komentarz czasopisma przetłumaczony na język polski:

Twoja głęboka wiedza specjalistyczna i niezachwiane wsparcie znacznie podniosły jakość naszego czasopisma i odegrały znaczącą rolę w rozwoju dziedziny analizy farmaceutycznej. Twoje przemyślane spostrzeżenia, aktualne opinie i skrupulatna dbałość o szczegóły odegrały kluczową rolę w utrzymaniu wysokich standardów doskonałości, z których znane jest nasze czasopismo. To dzięki zbiorowym wysiłkom tak wybitnych osób jak Ty nasze czasopismo nadal się rozwija i wywiera pozytywny wpływ na społeczność naukową.

Prosimy o zapoznanie się z certyfikatem w załączniku. W imieniu zespołu redakcyjnego JPA chciałbym wyrazić naszą szczerą wdzięczność za Państwa wyjątkowy wkład i niezachwiane dążenie do doskonałości.

 

return to top