Instytut Inżynierii Materiałowej

Pracownicy Instytutu laureatami III edycji konkursu „Swoboda Badań”

12.04.2023 - 14:38 aktualizacja 12.04.2023 - 14:38
Redakcja: Jacek Krawczyk
Ogłoszono wyniki III edycji konkursu „Swoboda badań” w ramach programu Inicjatywa Doskonałości Badawczej w Uniwersytecie Śląskim. Do konkursu aplikowało 203 badaczy, z których w wyniku oceny złożonych wniosków wyłoniono 103 laureatów. Największa liczba wniosków nagrodzonych dofinansowaniem pochodziła z: Wydziału Humanistycznego (24%), Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych (20%), Wydziału Nauk Przyrodniczych (15%) oraz Wydziału Nauk Społecznych (15%).

Wśród 21 dyscyplin, w których aplikowali naukowcy znalazła się również inżynieria materiałowa. Cztery projekty, złożone przez pracowników Instytutu Inżynierii Materiałowej w ramach tej dyscypliny uzyskały dofinansowanie. Kierownikami nagrodzonych projektów są:

Serdecznie gratulujemy !

Lista laureatów dostępna jest w pliku