Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
  • Français
Instytut Pedagogiki

VCH: Work-life balance (WLB) – zaprasza dr Monika Frania

03.03.2021 - 21:06 aktualizacja 03.03.2021 - 21:06
Redakcja: tomaszhuk

W najbliższy wtorek 9.03.2021 w godzinach 9:30-10:30  odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Virtual Coffee Hour”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy chętnych pracowników naukowo-dydaktycznych oraz dydaktycznych pionu Pedagogika.

„Virtual Coffee Hour” ma być okazją do wzajemnego poznania się i integracji osób pracujących dotychczas w różnych zespołach/kampusach,  a jednocześnie nową przestrzenią do konwersacji w języku angielskim. Wszystkie szczegóły inicjatywy zostały Państwu przedstawione w mailu przesłanym przez Dyrekcję na początku semestru (mail datowany na 17.02.2020). Zachęcamy do zapoznania się z wysłaną wiadomością i Regulaminem spotkań.

Tym razem podczas godzinnej sesji na platformie MS Teams wspólnie zastanowimy się między innymi o równowadze w zarządzaniu czasem; o zainteresowaniach badawczych oraz pasjach poza pracą. Dyskusja inspirowana będzie  filmem „Why do I hike | Award Winning Documentary 2020”. Uczestnicy proszeni są o zapoznanie z materiałem przed spotkaniem: https://www.youtube.com/watch?v=F-0i2l3sqno (23 minuty).

Ze względu na dyskusyjny i interakcyjny charakter spotkań obowiązuje limit 12 miejsc i system zapisów „kto pierwszy”, aż do wyczerpania limitu lub upływu dnia.  Link do Formularza zapisów będzie aktywny od piątku 5.03.  https://forms.gle/33LwkoUCXWBZX6XY8

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom pierwszego spotkania, która upłynęło nam w niezwykle miłej atmosferze. Państwo są również bardzo serdecznie zaproszeni – ze względów organizacyjnych konieczna jest ponowna rejestracja przez formularz.

Serdecznie zapraszamy na dyskusję przy wirtualnej kawie!

img
return to top