Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
  • Français
Instytut Pedagogiki

VCH: The advantages and disadvantages of online teaching during the COVID-19 pandemic – zaprasza dr Monika Frania

18.03.2021 - 07:53 aktualizacja 18.03.2021 - 07:53
Redakcja: tomaszhuk

W najbliższy wtorek 23.03.2021 w godzinach 9:30-10:30  odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu „Virtual Coffee Hour”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy chętnych pracowników naukowo-dydaktycznych oraz dydaktycznych pionu Pedagogika.

„Virtual Coffee Hour” ma być okazją do wzajemnego poznania się i integracji osób pracujących dotychczas w różnych zespołach/kampusach,  a jednocześnie nową przestrzenią do konwersacji w języku angielskim. Wszystkie szczegóły inicjatywy zostały Państwu przedstawione w mailu przesłanym przez Dyrekcję na początku semestru (mail datowany na 17.02.2020). Zachęcamy do zapoznania się z wysłaną wiadomością i Regulaminem spotkań.

Tym razem podczas godzinnej sesji na platformie MS Teams wspólnie zastanowimy się  nad zaletami i wadami nauczania zdalnego. Wymienimy opinie o metodach pracy i podzielimy się innowacyjnymi pomysłami w tym zakresie.

Ze względu na dyskusyjny i interakcyjny charakter spotkań obowiązuje limit 12 miejsc i system zapisów „kto pierwszy”, aż do wyczerpania limitu lub upływu dnia.  Link do Formularza zapisów będzie aktywny w piątek 19.03.2021 https://forms.gle/qUC6kWvxBtTovxhe7   Kod to Teams otrzymają Państwo najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie.

Serdecznie zapraszamy na dyskusję przy wirtualnej kawie!

img
return to top