Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Pedagogiki

VCH: You have 180 seconds. Encourage others to read your book! – zaprasza dr Monika Frania

15.04.2021 - 12:15 aktualizacja 15.04.2021 - 12:15
Redakcja: tomaszhuk

W najbliższy wtorek 20.04.2021 w godzinach 9:30-10:30  odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Virtual Coffee Hour”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy chętnych pracowników naukowo-dydaktycznych oraz dydaktycznych pionu Pedagogika.

„Virtual Coffee Hour” ma być okazją do wzajemnego poznania się i integracji osób pracujących dotychczas w różnych zespołach/kampusach,  a jednocześnie nową przestrzenią do konwersacji w języku angielskim. Wszystkie szczegóły inicjatywy zostały Państwu przedstawione w mailu przesłanym przez Dyrekcję na początku semestru (mail datowany na 17.02.2020). Zachęcamy do zapoznania się z wysłaną wiadomością i Regulaminem spotkań.

Tym razem podczas godzinnej sesji na platformie MS Teams Uczestnicy spotkania będą mieli kilka minut na krótkie opowiedzenie o swojej najnowszej książce lub artykule naukowym oraz zachęcenie innych do sięgnięcia po te pozycje. Po prezentacji będzie również czas na dyskusję o przedstawionych publikacjach oraz pytania do autorów dotyczące ostatnich badań lub analiz naukowych. Będzie też możliwość podzielenia się informacjami na temat projektów naukowych.

Ze względu na dyskusyjny i interakcyjny charakter spotkań obowiązuje limit 12 miejsc i system zapisów „kto pierwszy”, aż do wyczerpania limitu lub upływu dnia.  Link do Formularza zapisów będzie aktywny w piątek 16.04.2021 https://forms.gle/NrzNNDrPN7zmqTN16 Kod to Teams otrzymają Państwo najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie.

Serdecznie zapraszamy na dyskusję przy wirtualnej kawie!

img
return to top