Instytut Pedagogiki

Udział w międzynarodowej debacie Natalii Ruman

22.11.2021 - 21:34 aktualizacja 22.11.2021 - 21:34
Redakcja: tomaszhuk

Dnia 19.11.2021 r. odbyła się Międzynarodowa Debata Online, w której brała udział dr Natalia M. Ruman. Spotkanie organizowane było w ramach międzynarodowego europejskiego projektu przeprowadzonego przez Wyższą Szkołę Uni-Terra w Poznaniu we współpracy z partnerem z Austrii – Internationales Bildungsnetzswerk PILGRIM (Międzynarodowa Sieć Pedagogiczna PILGRIM) o numerze POWR.04.03.00-00-0006/17, w którym bierze udział również dr N. Ruman. Gośćmi z Austrii z Kirchliche Padagogische Hochschule Vien/Krems byli: dr Hans Hisch, dr Stefan Sampt, Martha Finger, Herta Ucsnik. Wyższą Szkołę Uni-Terra w Poznaniu reprezentował dr Marek Przybylski. Tematem debaty było przedstawienie modelu zintegrowanego pakietu usług w zakresie wsparcia rodzin wychowujących dziecko (dzieci) z niepełnosprawnością.