Instytut Pedagogiki

dr Marcin Gierczyk, prof. UŚ Dyrektorem Letniej Szkoły Naukowej „Summer in Oxford”

11.09.2023 - 19:10 aktualizacja 12.09.2023 - 09:38
Redakcja: tomaszhuk
dr Marcin Gierczyk, prof. UŚ został powołany na funkcję Dyrektora Programowego Letniej Szkoły Naukowej „Summer in Oxford” by WorldStrides, na kadencję 2023/2024. „Summer in Oxford” to kursy naukowe z psychologii, prawa czy robotyki, organizowane dla uczniów szkół podstawowych i średnich z całego świata. Zajęcia są prowadzonych przez znakomitych wykładowców z Uniwersytetu w Oxfordzie i odbywają się w murach Somerville College Oxford.

Marcin Gierczyk Assoc. Prof. UŚ has been appointed as Program Director of „Summer in Oxford” by WorldStrides. „Summer in Oxford” includes courses covering psychology, law, or robotics. Classes are led by lecturers at Oxford University. Marcin Gierczyk will be the Program Director for the 2023/2024 period.