Instytut Pedagogiki

Profesor Wizytująca w Instytucie Pedagogiki

25.10.2023 - 18:05 aktualizacja 25.10.2023 - 18:07
Redakcja: tomaszhuk

Instytut Pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych w Katowicach ma przyjemność i zaszczyt gościć w bieżącym semestrze Profesor Ivanę Batarelo Kokić jako profesora wizytującego.

Pani Profesor jest wybitnym naukowcem i doświadczonym nauczycielem akademickim współpracującym podczas swojej kariery między innymi z University of Split (Chorwacja), University of Zagreb (Chorwacja), Arizona State University (USA); autorem licznych publikacji naukowych oraz inicjatorem i wykonawcą w znaczących projektach naukowych.

Od 22 października Pani Profesor przebywa w Katowicach i w bieżącym tygodniu odbyła szereg spotkań z przedstawicielami Dyrekcji pionu Pedagogika oraz pracownikami Instytutu.  W kolejnych dniach odbędą się  wykłady dla studentów Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej.  W toku semestru zaplanowane są wykłady dla studentów wszystkich kierunków/specjalności.

Profesor Ivana Batarelo Kokić podczas swojego pobytu miała do tej pory również okazję do zwiedzenia centrum Katowic, kampusu głównego, Nikiszowca oraz Muzeum Śląskiego.