kandydat

Dagmara Schwedka – ambasadorka kierunku studiów

12.10.2022 - 09:45 aktualizacja 24.10.2022 - 15:56
Redakcja: MD

Poznaj ambasadorki i ambasadorów #NaszUniwersytet!

Dagmara Schwedka

ambasadorka kierunku:

Obecnie spełnia się w roli pomocy nauczyciela w prywatnym przedszkolu specjalnym. Na co dzień rozwija swoje pasje, takie jak granie na gitarze, pokonywanie długich dystansów samochodem i wykonywanie prac plastycznych.

Dagmara Schwedka - zdjęcie portretowe
Fot. Małgorzata Dymowska, mat. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Dagmara Schwedka – studentka IV roku pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Pracowała jako opiekunka dziecka niepełnosprawnego, a obecnie spełnia się w roli pomocy nauczyciela w prywatnym przedszkolu specjalnym Bajkowa Chatka w Katowicach.

Na co dzień rozwija swoje pasje, takie jak granie na gitarze, pokonywanie długich dystansów samochodem i wykonywanie prac plastycznych. Najwięcej czasu poświęca swojej przyjaciółce, z którą uwielbia podróżować po Polsce, ukulturalniać się poprzez chodzenie do kina, teatru oraz na koncerty.

Wiele twarzy Uniwersytetu Śląskiego

Poznaj inne ambasadorki i innych ambasadorów #NaszUniwersytet!