Wydział Nauk Przyrodniczych

11.10.2021 - 13:54 aktualizacja 11.10.2021 - 13:54
Redakcja: szczepansamulewicz

Zapraszamy na kolejny wykład otwarty (Invited Lectures @Faculty of Natural Sciences), który odbędzie się 14 października (czwartek) o godz. 11:00 w Sali 001 w budynku Wydziału Nauk Przyrodniczych przy ul. Będzińskiej w Sosnowcu (z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego).

Wykład zatytułowany ‘Seismic loading is not only earthquakes: Examples of different kinds of vibrations wygłosi Pan Profesor Zdenek Kalab (Institute of Geonics, Czech Academy of Sciences, Czech Republic) goszczący w INoZ na zaproszenie Pana Dr. Macieja Mendeckiego.

Wizyta jest częścią projektu realizowanego w ramach Wydziałowego działania ‘Fast Track Grants 2.0 Back2Mobility’