Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

VINCI Interdyscyplinarna Międzynarodowa Szkoła Letnia | Rekrutacja do 2. edycji rozpoczęta

01.02.2023 - 22:44 aktualizacja 01.02.2023 - 23:01
Redakcja: jp
Tagi: Interdisciplinary International Silesian Summer School VINCI, summer school, summerschoolvinci, vinci

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych w Uniwersytecie Śląskim zaprasza kandydatów do uczestnictwa w 2. edycji międzynarodowej interdyscyplinarnej Szkoły Letniej „VINCI Dive into Science – Interdisciplinary International Silesian Summer School”. W dniu 1 lutego 2023 roku rozpoczęliśmy proces rekrutacji.

1. Formularz rejestracyjny będzie otwarty do dnia 31.03.2023 r. Link do formularza: https://formularze.us.edu.pl
  2. Szczegóły dotyczące procesu rekrutacji dostępne są na stronie projektu: vinci.us.edu.pl.
  3. Folder o Szkole Letniej: link do folderu
  4. Galeria zdjęć z 1. edycji Szkoły Letniej: link do galerii