„Cywilnoprawne Aspekty Obrotu Zwierzętami Domowymi i Egzotycznymi” – prelekcja KN Prawa Karnego UŚ

10.04.2024 - 11:34, aktualizacja 11.04.2024 - 12:44
Redakcja: izabelamaculewicz

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Koła Naukowego Prawa Cywilnego „Sapere Aude” UŚ, które odbędzie się 22 kwietnia 2024 r. o godzinie 17:15 w sali 2.25 w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Tematem najbliższej prelekcji będą „Cywilnoprawne Aspekty Obrotu Zwierzętami Domowymi i Egzotycznymi”. W roli prelegenta wystąpi opiekun naszego koła, dr. Małgorzata Lubelska-Sazanów. Pani Doktor przybliży uczestnikom prawne aspekty związane z nadzorem nad obrotem oraz reglamentacją zwierząt egzotycznych, a także podkreśli istotną kwestię praw zwierząt!

Zapraszamy również na krótkie spotkanie z dr Sazanów w dniu 16 kwietnia o godz. 15:30, podczas którego przedstawimy najciekawsze orzeczenia związane z tematem oraz przeprowadzimy dyskusję w ich materii!

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebook, aby być na bieżąco oraz do wzięcia udziału w spotkaniu!

rysunek zwierząt na zielonym tle