Wydział Teologiczny

Absolwentki naszego Wydziału laureatkami „Konkursu akademickiego 2020 – Życie i godność”

07.02.2021 - 22:22 aktualizacja 07.02.2021 - 22:22
Redakcja: Wojciech Kamczyk
Z radością pragniemy poinformować, że Laureatkami „Konkursu akademickiego 2020 – Życie i godność” na prace magisterskie i licencjackie zorganizowanego przez Stowarzyszenie Obrońców Życia zostały dwie Absolwentki naszego Wydziału: p. mgr Weronika Wojtyła Białecka, która napisała pracę z teologii pt.: „Prawo do sprzeciwu sumienia na przykładzie sprawy profesora Chazana” oraz p. mgr Paulina Zduniak, która napisała pracę z nauk o rodzinie pt.: „Zależność między antykoncepcją a aborcją w świetle wybranej literatury”. Obie prace zostały przygotowane na seminarium magisterskim prowadzonym przez ks. dr. hab. Antoniego Bartoszka, prof. UŚ.

Laureatkom i Promotorowi serdecznie gratulujemy.