Wydział Teologiczny

Wygrana naszych pracowników naukowych w konkursie partnerstw współpracy dla szkolnictwa wyższego

19.10.2021 - 09:25 aktualizacja 31.12.2021 - 09:07
Redakcja: Wojciech Kamczyk
Informujemy, że projekt dydaktyczno-badawczy „e-SL4EU – e-Service Learning for more digital and inclusive EU Higher Education systems” interdyscyplinarnego zespołu Uniwersytetu Śląskiego w składzie:

• dr hab. Irena Polewczyk, prof. UŚ, (Instytut Pedagogiki – Wydział Nauk Społecznych) – koordynator,
  • dr Mariola Kozubek (Instytut Pedagogiki i Wydział Teologiczny) – wnioskodawca i zastępca koordynatora,
  • dr Monika Kornaszewska-Polak (Instytut Psychologii i Wydział Teologiczny),
  • ks. dr Dawid Ledwoń (Instytut Nauk Teologicznych – Wydział Teologiczny),

przy wsparciu Działu Projektów UŚ i w partnerstwie z LUMSA University (Rzym, Włochy), Matej Bel University (Banska Bystrzyca, Słowacja), University of Zagreb (Zagrzeb, Chorwacja), University Politechnica of Bucharest (Bukareszt, Rumunia) i Valuedo srl (Florencja, Włochy), został zaakceptowany do realizacji w Konkursie Partnerstw współpracy dla szkolnictwa wyższego (Wniosek nr: 2021-1-PL01-KA220-HED-000032194), ogłoszonym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Projekt jest afiliowany do Wydziału Teologicznego oraz Instytutu Pedagogiki i będzie realizowany w okresie od 01.11.2021 do 01.11.2024.