Wydział Teologiczny

KOMUNIKAT Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z dnia 16 maja 2024 r. w sprawie ustalenia godzin rektorskich w dniach 23 maja i 24 maja 2024 r.

16.05.2024 - 15:02, aktualizacja 17.05.2024 - 14:01
Redakcja: urszulamazur

Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

z dnia 16 maja 2024 r.

w sprawie ustalenia godzin rektorskich

w dniach 23 maja i 24 maja 2024 r.

dla studentek i studentów studiów I i II stopnia
oraz jednolitych studiów magisterskich

(dotyczy tylko formy stacjonarnej)

W związku organizacją Juwenaliów Śląskich 2024 na wniosek Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zarządzam w dniach: 23 maja (czwartek) i 24 maja (piątek) br. godziny rektorskie w następujących godzinach:

• do godz. 09.45 (I blok dydaktyczny odwołany);

• od godz. 15.30 (V; VI; VII blok dydaktyczny odwołany).

Jednocześnie informuję, że usprawiedliwienia dot. nieobecności na zajęciach dla studentek i studentów uczestniczących w dniu 21 maja 2024 r. w Korowodzie kończącym się przekazaniem kluczy do miasta, przez władze Katowic w obecności Rektorów Uczelni Śląskich wydawane będą przez Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

z up. REKTORA
PROREKTORKA

ds. Kształcenia i Studentów

dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ

Komunikat o ustalonych godzinach rektorskich nie dotyczy studentek i studentów Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie.

Proszę o przekazanie powyższej treści komunikatu do wiadomości studentek i studentów oraz nauczycielek i nauczycieli akademickich w sposób zwyczajowo przyjęty.