Wydział Teologiczny

KOMUNIKAT Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z dnia 30 września 2024 r. w sprawie ustalenia godzin rektorskich w dniu 3 października 2024 r. w związku z organizacją DNIA ADAPTACYJNEGO 2024 dla studentek i studentów pierwszego roku, studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich

30.09.2024 - 14:42, aktualizacja 30.09.2024 - 14:42
Redakcja: urszulamazur

Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

z dnia 30 września 2024 r.

w sprawie ustalenia godzin rektorskich

w dniu 3 października 2024 r.

w związku z organizacją DNIA ADAPTACYJNEGO 2024
dla studentek i studentów pierwszego roku,

studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich

W związku z organizacją DNIA ADAPTACYJNEGO 2024 na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Centrum Obsługi Studentów zarządzam w dniu 3 października 2024 r. (czwartek), dzień rektorski dla studentek i studentów pierwszego roku, studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. W tym dniu zamiast zajęć dydaktycznych organizowana będzie gra terenowa, spotkania z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi oraz grill.

Ponadto uprzejmie proszę Państwa Dziekanów o usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych studentów zaangażowanych w organizację DNIA ADAPTACYJNEGO, reprezentujących koła naukowe i organizacje studenckie. Usprawiedliwienie będzie wystawione przez Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

z up. REKTORA
Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia