absolwent

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe

17.06.2024 - 13:55, aktualizacja 17.06.2024 - 13:55
Redakcja: OO
grafika promująca studia podyplomowe

Gotowi na nowe wyzwania? Szukacie możliwości, które przyspieszą Waszą karierę i pozwolą wybić się na rynku pracy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Rozpoczęliśmy rekrutację na programy studiów podyplomowych rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025.

Studia podyplomowe prowadzone na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach są propozycją dla osób, które chcą się doskonalić zawodowo, poszerzać horyzonty, a także zastanawiają się nad zmianą profilu zawodowego. Studia gwarantują rozwinięcie potencjału zawodowego, który pozwoli zwiększyć atrakcyjność na rynku pracy.

W ofercie naszej uczelni znajduje się ponad 20 programów skierowanych do nauczycieli, pedagogów, pracowników sektora publicznego i administracji, a także przedstawicieli wybranych grup zawodowych: prawników, przedsiębiorców, menedżerów, lekarzy. Pełna lista znajduje się na stronie: us.edu.pl/kandydat/rekrutacja-na-studia-podyplomowe-wystartowala.

Rekrutacja trwa od 3 czerwca do 30 września i jest prowadzona online poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów.