Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych

Seminarium „Otoczenie przyjazne osobom starszym – modelowanie usług społecznych” 7 grudnia 2021 – REJESTRACJA >>>

24.11.2021 - 14:31 aktualizacja 01.02.2022 - 13:49
Redakcja: Zuzanna Neuve-Eglise
Plakat seminarium z wieżowcami miasta, na pierwszym planie widać objęte dłonie. Tytuł wydarzenia: Otoczenie przyjazne osobom starszym - modelowanie usług społecznych . Data: 7 grudnia 2021, godz. 10:00. Rejestracja do 6 grudnia.

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, serdecznie zapraszają na seminarium on-line pn.Otoczenie przyjazne osobom starszym – modelowanie usług społecznych. Seminarium odbędzie się 7 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy You Tube.

Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na zagadnieniach związanych z modelowaniem usług i rozwiązań przeznaczonych dla osób starszych.

Zachęcamy serdecznie do uczestnictwa i zabrania głosu w dyskusji!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać do 6 grudnia br. włącznie.

REJESTRACJA na wydarzenie >>>

AGENDA seminarium >>>

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).

Transmisję z wydarzenia na żywo mogą Państwo obejrzeć pod linkiem >>>

Współorganizacja przez UŚ spotkania jest dofinansowana z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Ministerstwo Edukacji i Nauki: biały orzeł na czerwonym tle