Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych

Wykład specjalny dr Nedjimy Mouhoubi (Uniwersytet A. Mira w Bejaia w Algierii) w MetroLab Science Corner w Katowicach

07.11.2023 - 15:20 aktualizacja 07.11.2023 - 15:22
Redakcja: Zuzanna Neuve-Eglise

Szanowni Państwo,

Instytut Socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w ramach działalności Oddziału Katowickiego Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, serdecznie zaprasza na wykład gościa specjalnego Pani dr Nedjimy Mouhoubi pn. „Strategie i polityki rozwoju miast w Algierii na przykładzie Algieru i Konstantyny”. Wykład odbędzie się w języku angielskim 9 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 17:00 w MetroLab Science Corner w Katowicach (róg ul. Młyńskiej i Pocztowej, Rynek w Katowicach).

Pani Nedjima Mouhoubi jest doktorem w zakresie zrównoważonego zarządzania projektami miejskimi oraz wykładowczynią na Wydziale Architektury Uniwersytetu A. Mira w Bejaia w Algierii. Jej główne zainteresowania obejmują kwestie zarządzania interesariuszami, partnerstwa i udziału obywateli w projektach, a także analizę porównawczą w zakresie zarządzania.

Zachęcamy serdecznie do udziału, wymiany doświadczeń i poglądów!