• Polish

23.04.2020 - 12:55 aktualizacja 12.05.2020 - 17:59
Redakcja: MK
Tagi: badania naukowe, kompetencje

Proces prowadzenia badań naukowych to temat kolejnego spotkania eksperckiego, które odbyło się w przestrzeni wirtualnej 22 kwietnia 2020 roku. Przedstawiciele grupy projektowej „ICRK – think tank ds. rozwoju kluczowych kompetencji kadr przyszłości dla polskiej nauki” dyskutowali z reprezentantami kadry naukowej i wsparcia administracyjnego na temat kluczowych elementów przesądzających o jakości prowadzonych badań naukowych.

W rozmowach udział wzięli dr hab. inż. Olaf Flak, prof. UŚ, prodziekan ds. umiędzynarodowienia i organizacji Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego UŚ oraz dr Małgorzata Chrupała-Pniak, zastępca kierownika Działu HR i Komunikacji z Pracownikami UŚ, a także: dr Maciej Kapkowski z Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych, dr Marek Marzec, prof. UŚ z Wydziału Nauk Przyrodniczych UŚ, dr hab. Agnieszka Turska-Kawa, prof. UŚ z Wydziału Nauk Społecznych, Ewa Paździora-Palus, kierownik organizacyjny Wydziału Nauk Społecznych UŚ oraz Magdalena Stryja, kierownik administracyjny Wydziału Prawa i Administracji UŚ.

Kobiece dłonie i tablet oraz rośliny na stole