Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Kongres ECAAS (European Congress on Applied Animal Sciences)

05.12.2022 - 13:14 aktualizacja 05.12.2022 - 13:14
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: dobrostan zwierząt, konferencja, kongres, produkcja, weterynaria, zwierzęta, żywność

W imieniu Komitetu Organizacyjnego The 1st European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS) serdecznie zapraszamy na nadchodzący międzynarodowy kongres, który odbędzie się 11-14.04.2023 roku we Wrocławiu w Hotelu Novotel Centrum. Wydarzenie kierowane jest do lekarzy weterynarii, naukowców, studentów, doktorantów, producentów sektora rolno-spożywczego, osób zarządzających rozrodem oraz wszystkich zainteresowanych opieką i użytkowaniem zwierząt.

Program uwzględnia trzy główne panele tematyczne tj.:

1. Zdrowie i dobrostan zwierząt
  2. Produkcję zwierzęcą i bezpieczeństwo żywności
  3. Wspomagany rozród zwierząt

Dodatkowo ECAAS decyzją Komisji ds. Studiów Wyższych Lekarzy Weterynarii, Kształcenia Ustawicznego i Specjalizacji Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej uzyskał 40 punktów edukacyjnych.

Rejestracja na Kongres trwa do 15.01.2023. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej kongresu (www.ecaas-congress.com) i w mediach społecznościowych – na Facebooku (https://fb.me/e/2ZqkbQyNi).

Zachęcamy do udziału i kontaktu. Pytania można kierować na adres mailowy: congress.ecaas@gmail.com.

Pliki:

Informacja na temat ECAAS [pdf]