Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Konkurs na stanowisko stypendysty w ramach projektu NCN: OPUS 19

11.05.2022 - 13:21 aktualizacja 11.05.2022 - 13:21
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: konkurs, mikrobiologia, oferta pracy, opus19, projekt, stypendium, stypendysta

Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty – studenta doktoranta w ramach projektu finansowanego przez NCN: OPUS 19.

Warunki zatrudnienia:

• Przewidywana wysokość stypendium: 2000 PLN na miesiąc
  • Okres finansowania: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy
  • Planowane rozpoczęcie pracy w ramach projektu: 1.07.2022

Opis zadań:

1. Hodowla mikroorganizmów, w tym mikroorganizmów modyfikowanych genetycznie (GMM)
  2. Izolacja i charakterystyka pęcherzyków błony zewnętrznej (OMV) bakterii
  3. Izolacja materiału genetycznego z mikroorganizmów oraz pęcherzyków błony zewnętrznej.
  4. Hydroponiczna hodowla roślin wraz z oceną parametrów
  5. Asystowanie w badaniach prowadzonych przez pozostałych wykonawców projektu.
  6. Udział w przygotowywaniu publikacji naukowych i upowszechnianiu wyników projektu.

Zgłoszenia wraz z wymaganymi dokumentami należy zgłaszać w terminie od 1.06.2022 do 15.06.2022 do godziny 16:00 w formie elektronicznej na adres e-mailowy: opus19.biologia@us.edu.pl.
Do zgłoszenia należy dołączyć skan podpisanej klauzuli informacyjnej i oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej do ściągnięcia poniżej.

Szczegółowe informacje wraz z wymaganiami wobec kandydata w załączonym pliku.

Pliki:

Informacje o konkursie