Najnowsze komentarze

Obrony magisterskie z turystyki

29.11.2021 - 10:39 aktualizacja 29.11.2021 - 12:31
    Redakcja: M.T.
    W 2021 dr hab. Elżbieta Zuzańska-Żyśko prof. UŚ wypromowała kolejnych magistrów turystyki Wydziału Nauk Przyrodniczych w Sosnowcu. Przedmiotem rozważań prac dyplomowych były:
    Turystyka e-sportowa w Katowicach opisana przez mgr Andrzeja Machalicę,
    Atrakcyjność turystyczna Meksyku z uwzględnieniem opinii polskich turystów zbadana przez mgr Małgorzatę Szymiczek,
    Idea slow travel – nowy trend w turystyce jako alternatywny sposób podróżowania w ujęciu mgr Aleksandry Kowalskiej,
    Taniec towarzyski jako atrakcja turystyka przebadany przez mgr Szymona Kota,
    Rola marki miasta w rozwoju turystyki według koncepcji mgr Karoliny Musiał.
    Wszystkim absolwentom – Magistrom turystyki serdecznie gratulujemy!

Na zdjęciu od lewej: promotor prac Elżbieta Zuzańska-Żyśko, Małgosia Szymiczek, Ola Kowalska, Szymon Kot, przewodniczący Komisji dr hab. Sławomir Pytel, prof. UŚ, Andrzej Machalica i recenzentka prac magisterskich dr Marta Chmielewska.