Najnowsze komentarze

Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Sosnowcu

07.02.2023 - 08:53 aktualizacja 07.02.2023 - 08:55
    Redakcja: M.T.
    03 lutego na Pan Prof. dr hab. Jerzy Runge spotkał się z Uczniami SP 45 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sosnowcu. Młodzież odwiedziła Profesora Jerzego Runge w ramach realizowanego projektu edukacyjnego poświęconego edukacji regionalnej, a dokładnie sosnowieckim naukom o Ziemi i człowieku oraz samemu Wydziałowi. Na spotkaniu Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o historii geografii społeczno-ekonomicznej wykładanej w Sosnowcu, o samym Wydziale i Instytucie. Dla młodzieży spotkanie z Autorytetem jakim jest Pan Profesor było ważnym doświadczeniem. W ramach tego samego projektu jeszcze w grudniu Uczniowie pod okiem dr. Maksymiliana Solarskiego mieli okazję zapoznać się z techniką obsługi drona. Opiekunką Uczniów jest mgr Agata Woźniak – wychowawczyni i nauczycielka geografii.