Instytut Pedagogiki

IV Konferencja Naukowa pt. „Nieograniczone możliwości i pasje

04.12.2021 - 17:58 aktualizacja 04.12.2021 - 18:00
Redakcja: tomaszhuk

Dnia 3 grudnia 2021 r., czyli w Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych, odbyła się już IV Konferencja Naukowa pt. „Nieograniczone możliwości i pasje” w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie. Gośćmi byli m.in:
Starostwo Powiatu Pszczyńskiego – Katarzyna Granda (Referat ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych),
Warsztaty Dziennej Terapii (Ośrodek Matka Boża Różańcowa) w Starej Wsi – Dyrektor Piotr Kowalski, Terapeuta Agnieszka Antecka oraz Podopieczni pan Marcin Frączek i Dawid Mamoń
Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Pszczynie – pani Marcelina Leki
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie – Dyrektor Piotr Cygan
Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytet Śląski – dr Natalia Ruman (Organizator).

Konferencja miała na celu ukazanie talentów i pasji, a także wymiany doświadczeń na polu edukacyjnym. W tej edycji ukazano zaangażowanie oraz trudy nauczyciela i wychowanka, jak również zwrócono uwagę na działania propagujące sukcesy osób zmagającymi się z różnymi trudnościami.