Instytut Pedagogiki

Edukatorium pedagogiczno-psychologiczne

23.10.2023 - 20:17 aktualizacja 23.10.2023 - 20:17
Redakcja: tomaszhuk

Serdecznie zapraszamy na Edukatorium pedagogiczno-psychologiczne, które odbędzie się 30.10.2023. W ramach wydarzenia zostaną zaprezentowane wyniki badań przeprowadzonych przez prof. E. Jarosz, dr D. Dobosz, dr H. Hetmańczyk, dr M. Jurczyka oraz dr M. Bożka na temat zachowań i sytuacji dyskryminacyjnych oraz sposobów przeciwdziałania temu zjawisku w katowickich szkołach. Poza prezentacją badań, w ramach Edukatorium uczestnicy będą mogli wziąć udział w interesujących warsztatach dotyczących:

• przeciwdziałania dyskryminacji,
  • pracy i wspierania uczniów – uchodźców wojennych
  • pracy z uczniami neuroróżnorodnymi – na temat ASD oraz grup czynników (nie-)sprzyjających uczeniu się osób ze spektrum,
  • alternatywnych sposobów edukacji dzieci i młodzieży.

Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny: https://formularze.us.edu.pl/edukatorium_pedagogiczno_psychologiczne