Instytut Pedagogiki

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Transformative Learning Through Service: A European Perspective on E-Service Learning”

17.07.2024 - 15:14 aktualizacja 17.07.2024 - 15:18
Redakcja: tomaszhuk
Szanowni Państwo,

Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Transformative Learning Through Service: A European Perspective on E-Service Learning” (Transformacyjne uczenie się poprzez działanie/służbę: Europejska perspektywa uczenia się z zastosowaniem e-Service Learning), która odbędzie się 25 października 2024 r.  w Katowicach na Wydziale Teologicznym UŚ.

Celem konferencji jest prezentacja Service Learning (SL) i różnych form jego realizacji, przedstawienie narzędzi i metodyki SL w szkolnictwie wyższym, zaprezentowanie studenckich projektów SL i e-SL oraz ich wpływu na społeczność a także przedstawienie wyników badań pilotażowych SL i e-SL, wymiana wiedzy i najlepszych praktyk oraz rozwój partnerstw i wspólnych inicjatyw.

W załączeniu przesyłamy Komunikat nr 1, zawierający szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz kod QR do formularza rejestracji udziału.

Komunikat 1

Z wyrazami szacunku,