Instytut Pedagogiki

Monografia dr Eweliny Kawiak

04.01.2022 - 10:14 aktualizacja 04.01.2022 - 10:14
Redakcja: tomaszhuk

W grudniu 2020 roku ukazała się nowa publikacja dr Eweliny Kawiak z Instytutu Pedagogiki. Zachęcamy do zapoznania się z książką „Elementy metody George’a Polya w matematycznej edukacji wczesnoszkolnej”. Ukazano w niej możliwość zastosowania heurystycznej metody G. Polya na zajęciach matematycznych w pracy z uczniami w młodszym wieku szkolnym. Książka może okazać się inspiracją dla nauczycieli klas I-III oraz dla studentów przygotowujących się do pracy z uczniami klas początkowych.

Ewelina Kawiak,  Elementy metody George’a Polya w matematycznej edukacji wczesnoszkolnej, Toruń: Wydawnictwo Edukacyjne „AKAPIT” s.c., 2021, ISBN: 978-83-63955-67-0.

Informacje na temat publikacji można znaleźć na stronie Wydawnictwa Edukacyjnego „Akapit” z Torunia www.weakapit.pl oraz na www.facebook.com/weakapit

Autorce gratulujemy!