Wydział Nauk Przyrodniczych

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego

16.09.2021 - 20:54 aktualizacja 22.09.2021 - 14:24
Redakcja: szczepansamulewicz

Uroczysta inauguracja roku akademickiego na Wydziale Nauk Przyrodniczych odbędzie się 5 października 2021 roku (wtorek) o godz. 10.00 w auli budynku Wydziału przy ul. Będzińskiej 60 w Sosnowcu

W programie wydarzenia:

• Przemówienie inauguracyjne Dziekana Wydziału Nauk Przyrodniczych prof. dr hab. Leszka Marynowskiego
  • Przemówienie inauguracyjne Prorektora ds. Nauki i Finansów Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Michała Daszykowskiego
  • Immatrykulacja studentów
  • Wykład inauguracyjny pt. „Współpraca popłaca, czyli o interakcjach bakterii i roślin” wygłosi dr hab. Tomasz Płociniczak, prof. UŚ.

Studentów chętnych do wzięcia udziału w uroczystości zapraszamy do kontaktu mailowego:

Studenci kierunków biologicznych – elzbieta.h.ulbrich@us.edu.pl

Studenci kierunków geograficznych i geologicznych – magdalena.tomaszkiewicz@us.edu.pl

W związku z  koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, w  inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób, stąd w przypadku studentów decyduje kolejność zgłoszeń. Do wybranych pracowników (Rady Instytutów, kolegium dziekańskie) zostaną wysłane zaproszenia wraz z wytycznymi dotyczącymi uczestnictwa w inauguracji stacjonarnej i prośbą potwierdzenia obecności. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, jesteśmy zobligowani przestrzegać aktualnych zasad i ograniczeń wynikającymi z trwającej pandemii COVID-19.

Zgodnie z ustaleniami ogólnouniwersyteckimi inauguracje wydziałowe będą odbywały się jedynie stacjonarnie. Uroczystość nie będzie transmitowana online.

Załączniki:

Klauzula RODO

Regulamin inauguracji w zakresie zasad bezpieczeństwa epidemicznego zgodnie z wytycznymi GIS

Oświadczenie osób uczestniczących w wydarzeniu: