Wydział Nauk Przyrodniczych

Konferencja „RZEKA ODRA 2022 – CO WIEMY O KATASTROFIE EKOLOGICZNEJ”

22.03.2023 - 11:54 aktualizacja 22.03.2023 - 14:37
Redakcja: szczepansamulewicz
Tagi: konferencja, odra, rzeki, zatrucie

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji naukowo-technicznej 24 marca 2023 r.:

„RZEKA ODRA 2022 – CO WIEMY O KATASTROFIE EKOLOGICZNEJ”

Zapraszamy do rejestracji, konferencja odbędzie się w trybie hybrydowy z transmisją wydarzenia na MS Teams (konieczna rejestracja uczestnictwa zarówno w formie stacjonarnej oraz zdalnej).

REJESTRACJA —>

MIEJSCE KONFERENCJI
Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Przyrodniczych
Sosnowiec
ul. Będzińska 60
Aula Międzywydziałowa

PROGRAM KONFERENCJI

9:00 – 10:00 REJESTRACJA
10:00 – 10:30
Otwarcie Konferencji. Przemówienia okolicznościowe:
Ryszard Koziołek – Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego
Krzysztof Woś – Prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Podpisanie Porozumienia o współpracy pomiędzy Śląskim Centrum Wody a Centrum Badawczym Publicznego Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych.

10:30 – 10:50
Prezentacja wyprawy „Czysta rzeka Odra – Why not?” oraz badań po kulminacji katastrofy ekologicznej
Anna Piotrowska (Fundacja Why Not), Andrzej Woźnica, dr hab., prof. UŚ (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

10:50 – 11:10