Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Przyrodniczych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Wydziałowy Wirtualny Dzień Adaptacyjny UŚ

Zapraszamy studentów I roku do uczestnictwa w Wydziałowym Wirtualnym Dniu Adaptacyjnym, który odbędzie się 7 października 2020 r. o godz. 10.00 na fanpage’u Samorządu Studenckiego UŚ.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele samorządu studenckiego Wydziału Nauk Przyrodniczych, którzy przekażą najważniejsze informacje dotyczące wydziału i przybliżą jego specyfikę. Porozmawiają z najważniejszymi osobami na wydziale: Dziekanem prof. dr. hab. Leszkiem Marynowskim, Prodziekan ds. Kształcenia i Studentów dr hab. prof. UŚ Urszulą Mygą-Piątek, a także Koordynatorami ds. Studentów dr Martą Chmielewską i dr Moniką Tarnawską, Koordynatorami ds. Dostępności dr hab. prof. UŚ Marzeną Lamparską i dr hab. prof. UŚ Joanną Szymanowską-Pułką oraz dyrektorami kierunków z Wydziału Nauk Przyrodniczych dr hab. prof. UŚ Aleksandrą Nadgórską-Sochą, dr. Piotrem Siwką oraz dr. hab. prof. UŚ Sławomirem Pytlem. Przedstawiciele wydziałowych władz opowiedzą więcej o tym, jak poruszać się po jednostce, gdzie załatwić najważniejsze sprawy i w jaki sposób kontaktować się z pracownikami wydziału. Uczestnicy spotkania wysłuchają również Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr Katarzynę Tryndę oraz Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej i Krajowej dr. hab. prof. UŚ Tomasza Pietrzykowskiego, którzy przedstawią szczegóły kształcenia zdalnego, a także wypowiedź wydziałowego psychologa. Drugą częścią Wydziałowego Wirtualnego Dnia Adaptacyjnego będzie wirtualna wycieczka, podczas której zostaną pokazane najważniejsze i najciekawsze miejsca na Wydziale Nauk Przyrodniczych.

 

W trakcie całego spotkania uczestnicy będą mogli zadawać pytania w komentarzach pod transmisją.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w Wirtualnym Dniu Adaptacyjnym UŚ, który odbędzie się 5 października 2020 r. o godz. 10.00 na oficjalnym fanpage’u Uniwersytetu Śląskiego, a także w szkoleniach, które ułatwią nowym studentom poruszanie się po uczelni:

 

  • „CINiBA” – 2.10.2020 r., godz. 8.00,
  • „Polityka bezpieczeństwa” – 2.10.2020 r., godz. 12.00,
  • „Kształcenie zdalne” – 5.10.2020 r., godz. 8.00,
  • „Koronawirus” – 8.10.2020 r., godz. 12.30,
  • „BHP” – 9.10.2020 r., godz. 12.30.

return to top