Wydział Teologiczny

Archispacer vol.2 | Architektura Nauki | Wydział Teologiczny UŚ

20.06.2024 - 13:49 aktualizacja 20.06.2024 - 13:49
Redakcja: urszulamazur
Instytut Dokumentacji Architektury BŚ wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich o/ Katowice ma przyjemność zaprosić na serię archispacerów „Architektura Nauki”. Tym razem oprowadzimy Was po Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach.

Spacer poprowadzi arch. Henryk Wilkosz wraz z pracownikiem Wydziału Teologicznego UŚ.

Kiedy?

24.06.2024 17:00

zbiórka: Wejście do Auli, Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Jordana 18

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy:

Architekt obiektu opowie o genezie projektu, koncepcji architektonicznej, a także przybliży specyfikę pracy nad realizacją. Następnie wyruszymy na zwiedzanie pomieszczeń Wydziału.

Archispacer to oprowadzanie z cyklu spacerów prezentujących obiekty związane z edukacją w Katowicach, następne już wkrótce!

Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu „Architektura nauki”.

Instytut Dokumentacji Architektury Biblioteki Śląskiej 29 kwietnia zorganizował wydarzenie „Architektura Nauki – Pałac Młodzieży” w ramach Tygodnia Architektury, który był częścią pasma programowego 50 Tygodni w Mieście Nauki. Ze względu na pozytywny odbiór powstał cykl archispacerów, na który zapraszamy.

_______

Informujemy, że podczas wydarzenia mogą być wykonywane zdjęcia lub nagrania audiowizualne, na których może zostać uchwycony wizerunek uczestników. Wizerunek może być przez nas rozpowszechniany w Internecie, w szczególności na stronach Biblioteki Śląskiej i w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube) oraz drukiem, bez ograniczeń czasowych i bez wynagrodzenia, w celach związanych z prowadzoną działalnością, w szczególności w celach popularyzacji czytelnictwa, informacyjnych, archiwizacyjnych oraz sprawozdawczych.

Wejście na wydarzenie oznacza wyrażenie zgody na takie rozpowszechnianie, jeżeli uzyskanie zgody jest wymagane.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z IDA BŚ – ida@bs.katowice.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie Polityka prywatności / ODO – Biblioteka Śląska (https://bs.katowice.pl/biblioteka/polityka-prywatnosci-odo/)