Wydział Teologiczny

Komunikat Rektora UŚ w sprawie uczestnictwa pracowników i studentów w Śląskim Festiwalu Nauki (9-11.12.2023 r.)

23.10.2023 - 11:30, aktualizacja 23.10.2023 - 11:33
Redakcja: elizalubojanska

Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

z dnia 17 października 2023 r.

w sprawie uczestnictwa pracowników i studentów w Śląskim Festiwalu

Nauki KATOWICE w dniach 9 – 11 grudnia 2023 r.

W związku z  organizacją Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, który odbędzie się w dniach 9 – 11 grudnia 2023 r.,  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, proszę o usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych pracowników i studentów aktywnie uczestniczących w Festiwalu.

Jednocześnie zwracam się do Państwa Dziekanów z uprzejmą prośbą
o umożliwienie wszystkim pracownikom i studentom czynnego udziału w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE i możliwości odrobienia tych zajęć dydaktycznych przewidzianych w harmonogramie zajęć w dniach 9 – 11 grudnia br. w formie zajęć zdalnych asynchronicznych. Można również zaprosić studentów do udziału
w aktywnościach dostępnych na Festiwalu.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w Polsce i Europie, które połączono z oficjalnym rozpoczęciem obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Bardzo zależy nam na zaangażowaniu całej społeczności akademickiej, zarówno pracowników, jak i studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, poprzez udział w pokazach, eksperymentach, prezentacjach, wykładach i rozmowach.

z up. REKTORA

Prorektor ds. kształcenia i studentów

Dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ