• Polish
Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr

Zaproszenie do współpracy adresowane do uczelni

15.06.2020 - 13:39 aktualizacja 24.06.2020 - 14:49
Redakcja: MK
Tagi: kompetencje, współpraca
Koperta i papier z ikoną zaangażowania

W związku z realizacją interdyscyplinarnego projektu pn. „ICRK – think tank ds. rozwoju kluczowych kompetencji kadr przyszłości dla polskiej nauki” przesłane zostały zaproszenia do współpracy adresowane do przedstawicieli polskich uczelni. Jej celem będzie powołanie grupy eksperckiej biorącej udział w pracach nad opracowaniem modelu kluczowych kompetencji kadry badawczej i kadry wsparcia administracyjnego. Podstawę współpracy stanowić będą spotkania, dyskusje i warsztaty, podczas których uczestnicy, korzystając z własnej wiedzy i doświadczeń, odniosą się do wyników dotychczasowych prac zespołów już zaangażowanych w opis kluczowych kompetencji i procesów.

Działania te obejmowały cykl warsztatów i spotkań z przedstawicielami różnych grup pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i dotyczyły kolejno procesów: pozyskiwania funduszy, prowadzenia badań, publikowania oraz komercjalizacji wyników.

Grafika: zaangażowanie (motyw liści)