Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Nabór na szkolenie teoretyczno – praktyczne w zakresie wykorzystania biomasy dla celów energetycznych oraz chemicznych

24.02.2022 - 13:15 aktualizacja 08.03.2022 - 14:36
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: biomasa, szkolenie, wykorzystanie biomasy

Koordynator Projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach” POWR.03.05.00-00-Z117/17-00 ogłasza nabór na „SZKOLENIE TEORETYCZNO – PRAKTYCZNE W ZAKRESIE WYKORZYSTANIA BIOMASY DLA CELÓW ENERGETYCZNYCH ORAZ CHEMICZNYCH” dla kadry akademickiej Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Szkolenie odbędzie się w dniach 9 – 10  marca  2022 r. w godzinach 8:30 – 16:30 w Instytucie Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, ul. Zamkowa 1. Limit miejsc: 15 osób.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 24 lutego – 7 marca 2022 r.

Komplet oryginałów dokumentów należy składać do koordynatora merytorycznego WNP dr Renaty Kurtyki, prof. UŚ (p. A-240, ul. Jagiellońska 28) (przy zgłoszeniach ponad limit liczy się data i godzina ich wpływu, dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane). UWAGA! W załączniku nr 6 wymagany jest podpis bezpośredniego przełożonego. Wymagane dokumenty dostępne do pobrania poniżej. Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej.

Szczegóły w załączonym poniżej pliku „Ogłoszenie o naborze wraz z programem szkolenia”.

Pliki do pobrania:

Ogłoszenie o naborze wraz z programem szkolenia

Zał. 1 a – Formularz zgłoszeniowy do projektu

Zał. 1 b – Formularz zgłoszeniowy do projektu