Wypromowane prace
Prace doktorskie:
Marcin Bieniasiewicz: „Badanie promieniowania wtórnego wytworzonego przez wiązki terapeutyczne generowane przez liniowe akceleratory medyczne w kontekście optymalizacji ochrony radiologicznej osób pracujących w ośrodkach realizujących teleradioterapię”, 2021.
Prace magisterskie:
Marcin Byś: „Algorytmy sztucznej inteligencji na przykładzie gry strategicznej”, 2020.
Natalia Młyńczyk: „Weryfikacja możliwości wytworzenia izomeru jądrowego indu In-116m za pomocą liniowego akceleratora medycznego w kontekście jego przydatności dla medycyny nuklearnej i pomiarów fluencji neutronów termicznych i rezonansowych”, 2020.
Aleksandra Kozieł: „Pomiar dawek peryferyjnych za pomocą fantomu humanoidalnego w obrębie implantowanego urządzenia kardiologicznego dla wybranych technik napromieniania w teleradioterapii”, 2020.
Magdalena Kozioł: „Optymalizacja produkcji promieniowania neutronowego przez liniowy akcelerator elektronów za pomocą symulacji metodą Monte Carlo”, 2020.
Małgorzata Gołda: „Identyfikacja i określenie aktywności radioizotopów wytworzonych w implantowanych urządzeniach kardiologicznych u pacjentów poddanych radioterapii wysokoenergetycznymi wiązkami fotonowymi”, 2020.
Dorota Wiśniewska – Stachniuk: „Identyfikacja reakcji jadrowych zachodzacych w trakcie emisji wysokoenergetycznych terapeutycznych wiazek generowanych przez nowe akceleratory firmy Elekta.”, 2020.
Wioletta Lniak: „Opracowanie programu do symulacji Monte Carlo bazującego na bibliotekach Geant 4 i wykonanie obliczeń transportu promieniowania jonizującego przez warstwy osłaniające”, 2021
Justyna Rostocka: „Skonstruowanie aplikacji do symulacji Monte Carlo w oparciu o specjalistyczne biblioteki napisane w C++ i wykonanie obliczeń rozkładu energii promieniowania jonizującego w wybranym materiale”, 2021.
Marta Błażkiewicz: „Modelowanie źródeł neutronowych za pomocą kodu GEANT4 – pierwszy etap przygotowania terapii borowo-neutronowej”, 2021.
Prace dyplomowe:
Marta Błażkiewicz: „Optymalizacja współczynników osłabienia za pomocą symulacji Monte Carlo w procedurze szacowania dawki w ochronie radiologicznej”, 2020.