Instytut Historii

Ogólnopolski zjazd dziekanów wydziałów historycznych / historii, dyrektorów instytutów historii oraz przewodniczących rad dyscypliny w Poznaniu

04.07.2024 - 14:20 aktualizacja 04.07.2024 - 14:20
Redakcja: dawidmadziar

W dniach 20-21 czerwca w Poznaniu odbył się doroczny ogólnopolski zjazd dziekanów wydziałów historycznych / historii, dyrektorów instytutów historii oraz przewodniczących rad dyscypliny. W spotkaniu reprezentacja naszej Uczelni w osobach prof. dr. hab. Jerzy Sperki, prof. dr. hab. Dariusza Rolnika oraz dr. hab. Macieja Fica, prof. UŚ, uczestniczyła w rozmowach poświęconych m.in. obecności w procesie kształcenia osób studiujących ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, kwestiom umiędzynarodowienia studiów historycznych oraz pracom Komitetu Ewaluacji Nauki w zakresie parametryzacji czasopism.
Zdjęcia pochodzą ze strony UAM